ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 18 czerwca 2016

ATP Halle 2016

Thiem D. - Mayer F.

Mayer F. +4 gemy ::: 1,85 ::: 1/3

Powyżej 21,5 gemów ::: 1,71 ::: 1/3

Mayer F. +1,5 seta ::: 2,20 ::: 1/3


Mayerowi na pewno nie można odmówić doświadczenia, w tym roku wrócił po dłuższej przerwie spowodowaną leczeniem kontuzji. Na początku wyglądało to słabo, ale u siebie w Niemczech na kortach trawiastych robi bardzo dobre wrażenie. Ćwierćfinał w Stuttgarcie i 2 tie-breaki z Federerem to budzi podziw, do tego tutaj w Halle zaliczył już półfinał, a w meczu z Seppim zagrał kapitalnie na serwisie. 16 asów przy 0 podwójnych błędach, czego chcieć więcej?
O Thiemie można pisać w samych superlatywach, grał już w bodajże 9 finałach turniejów ATP z czego aż 7 wygrał, ostatnio w Stuttgarcie na trawie, ale tam jak już pisałem on w każdym meczu stracił set. Tutaj tak naprawdę nie miał go kto jeszcze sprawdzić, nawet taki "Gaba" wyszedł na prowadzenie 3:1 i miał później 2 BP na podwójne przełamanie. Wydaje mi się, że Mayer jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem na trawie, a linia gemowa handicapu jest naprawdę wystawiona dość wysoko.

Wynik: 3:6 4:6

1 komentarz:

  1. ale dziś sensacje w halle, jutro bd sie dzialo bedzie zabawa

    OdpowiedzUsuń