ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

poniedziałek, 6 czerwca 2016

ATP Stuttgart i 's-Hertogenbosch

Mahut N. - Lacko L. 

Youzhny M. - Lopez F.

Mahut N. i Lopez F. ::: 1,75 ::: 1/3


Mahut od finału w Rotterdamie gra bardzo słabo, ale tam zaliczył końcowy etap turnieju rangi 500. Nie wiedzieć czemu jakoś ciągnie go do tej Holandii, a dokładnie to do bardzo dobrej gry. Tak oto on w Hertogenbosch rok temu wygrał tutaj łącznie 8 spotkań razem z kwalifikacjami i meczem finałowym, podobnie było 3 lata temu gdzie w finale rozniósł Wawrinkę. Co prawda na French Open poddał mecz w drugiej rundzie walkowerem z Granollersem jednak to było bardzo dawno, a wydaje mi się, że dla niego ten turniej w swoim kalendarzu jest bardzo ważny. Jeżeli Mahut będzie tak przygotowany jak we wcześniejszych latach to moim zdaniem Lacko tutaj nie ma czego szukać.

H2H 2:6 z lat 2002-2014, wiele ich spotkań było dość zaciętych, obaj są grubo po 30, Lopez jest jedynie rok starszy. Jednak typ na Lopeza wydaje mi się tutaj najbardziej słusznym ponieważ on lubi grać na trawie, ma świetny serwis i slajs który niezwykle dobrze sprawdza się na tej nawierzchni. Youzhny po kontuzjach to już nie ten sam zawodnik co kiedyś, spadł na poziom Challenger, wygrał w tym roku nawet dwa turnieje, ale to nie jest poziom ATP, to zupełnie inny poziom gry. Niby 3-4 lata temu Rosjanin osiągał bardzo dobre wyniki na trawie, ale jak już wspomniałem, teraz mamy zupełnie inną sytuację.

Wynik I: 6:1 6:4 
Wynik: II: 7:6(3) 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz