niedziela, 26 czerwca 2016

Wimbledon 2016

Sela D. - Ferrer D.

Sela D. +2,5 seta ::: 1,75 ::: 1/3

H2H 1:2 z lat 2008-2016. Ostatnio spotkali się na turnieju w 's-Hertogenbosch który swego czasu wygrał już Ferrer. Wynik jaki padł to 4:6 4:6 na korzyść Hiszpana, ale w tym meczu Panowie łamali się jak zapałki, było mnóstwo BP itd. Obaj są po 30, obaj niezbyt wysocy i obaj mają dość średnie podanie.
Na Wimbledonie gramy do 3 wygranych setów, więc liczę na moment dekoncentracji Ferrera który na trawie czuje się zdecydowanie najgorzej z pośród pozostałych nawierzchni. Do tego on traci często sety, już w ubiegłych latach urwał mu tu set Carreno-Busta czy pokonał Kuznetsov.
Typ jest bardziej przeciwko Ferrerowi niż za Selą, Hiszpan w tym roku naprawdę wygląda bardzo przeciętnie i w życiu bym tutaj nie postawił na niego po 1,20. W Halle po 9 wygranych z rzędu w końcu pokonał go Seppi 6:3 6:4, co tylko potwierdza niemoc Davida.
Dudi Sela całkiem fajnie wypadł w Nottingham, gdzie pokonał Sousę, solidnego na trawie Beckera i powalczył w 3 setach z Seppim, było to bardzo zacięte spotkanie. Tutaj mamy najwyższą stawkę w ciągu roku, najbardziej prestiżowy turniej i kto wie czy nie zobaczymy tutaj 5-setówki. Liczę na rewanż ze strony reprezentanta Izraela.

Wynik: 2:6 1:6 1:6