ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

środa, 13 lipca 2016

ATP Hamburg 2016

Cuevas P. - Monteiro T.

Powyżej 20 gemów ::: 1,75 ::: 1/3


H2H 2:0 z 2016 roku, z okolic lutego gdzie było tourne po Ameryce Południowej. Pablo miał wtedy mistrzowską formę, co zaowocowało wygranymi dwoma turniejami, teraz wydaje mi się, że delikatnie przygasł w Europie choć nadal prezentuje się bardzo dobrze.
Wracając do tamtych spotkań to raz padła 3 setówka, a w drugim spotkaniu rozgrywka tie-breakowa. Tym razem liczę na podobny scenariusz czyli zacięty mecz. Monteiro to młody 22-letni zawodnik z Brazylii, w tym sezonie osiągnął bardzo dużo jeżeli chodzi o jego ranking. W Hamburgu gra od kwalifikacji, łącznie na koncie ma już 3 zwycięstwa, a w lutym w ramach przypomnienia pokonał samego Tsongę.
Warto też wspomnieć, że od turnieju w Monte Carlo do French Open czyli europejskim tourne po mączce tylko w jednym spotkaniu nie pokrył linii gemowej (porażka z Paire w Barcelonie 6:2 6:4), rozegrał Cuevas mnóstwo tie-breaków tracił sety itd. Liczę tym razem na to samo.

Wynik: 6:2 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz