ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 3 lipca 2016

Wimbledon 2016

Vesely J. - Sousa J.

Vesely J. ::: 1,44 ::: 1/3


Vesely w świetnej formie, 3:0 z Thiemem robi wrażenie, choć po 3 tiebreach, ale to tylko dowodzi, że jest mocny psychicznie. Jak już pisałem, na trawie Czech potrafi grać co tylko tutaj potwierdza, a przynajmniej w mojej opinii jego styl gry pasuje. Sousa jak na razie miał tutaj dwóch ogórków i potracił sety. Może urwie seta, ale nie liczę na jego wygraną, choć tak naprawdę z nim to nigdy nic nie wiadomo, tak samo jak z Veselyem.
Jiri warto wspomnieć o tym, że na turnieju w Monte Carlo sprawdził największą sensację tego roku, a mianowicie pokonał samego lidera rankingu Novaka Djokovica grając mistrzowskie skróty do których Serb nie mógł dobiec. Na trawie szybkie kończenie akcji to również atut. 

*Ten typ miałem z wczorajszym Mahutem. 

Wynik: 6:2 6:2 7:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz