ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

poniedziałek, 8 sierpnia 2016

ATP Los Cabos 2016

Zverev M. - Mannarino A.

Mannarino A. ::: 1,83 ::: 1/3


H2H 2:2 z lat 2007-2016, pierwsze dwa mecze prawie dekadę temu wygrał Zverev. Spotkali się ostatnio w Atlancie, padły 3 sety, a mecz rozstrzygnął tie-break. Tym razem również zanosi się na zacięte spotkanie bo Niemiec gra tutaj od kwalifikacji i zaprezentował się w naprawdę dobrym stylu. Jednak różnica w rankingu mówi wszystko o poziomie tych zawodników, dzieli ich jakieś 60 miejsc czyli dość sporo. Osobiście o wiele bardziej cenię tenis leworęcznego Mannarino niż Challengerowca Zvereva. Warto dodać, że rok temu Francuz zagrał w finale Bogoty (teraz gramy Meksyk) więc liczę na jakąś większą mobilizację z jego strony. Obaj są aktualnie w tym samym wieku więc można liczyć na zacięty mecz, jakiś over gemowy.

Wynik: 6:1 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz