piątek, 12 sierpnia 2016

Igrzyska Olimpijskie

Monfils G. - Nishikori K.

Powyżej 22 gemy ::: 1,74 ::: 1/3

H2H 0:2 z lat 2014-2016. W obu spotkaniach padły 3 sety i tak szczerze na to samo liczę dzisiaj. Grali ze sobą już w tym roku w Miami i tam Gael miał kilka piłek meczowych, ostatecznie przegrał w 3 secie po tie-breaku. Dziś czas na wielki rewanż. Obaj są w świetnej formie, Kei gra od początku roku równo, na wysokim poziomie, przegrywał jedynie z czołówką typu Djokovic, Nadal. Tutaj tak szczerze nie miał go kto jeszcze sprawdzić, bo Ramos, Millman czy Martin ni jak mają się poziomem gry do Francuza.
Monfils po powrocie z powodu problemów zdrowotnych gra jak z nut. Wygrany turniej w Waszyngtonie, półfinał w Toronto (pokonanie Raonica czy Goffina) robi wrażenie, a wczoraj rozprawił się tutaj z Chorwatem Cilicem zwycięzcą US Open swego czasu. Mecz zapowiada się arcyciekawie, stawka to strefa medalowa.

Wynik: (4)6:7 6:4 (6)6:7