ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 13 sierpnia 2016

Igrzyska Olimpijskie

Del Potro J. - Nadal R.

Del Potro J. ::: 2,36 ::: 2/3
Del Potro J. +1,5 seta ::: 1,50 ::: 2/3


H2H 4:8 z lat 2007-2013. Od tego czasu wiele się zmieniło, pamiętam ich finałowe spotkanie z turnieju w Indian Wells w 2013 roku gdzie bodajże Argentyńczyk prowadził 6:4 3:1 i ostatecznie przegrał spotkanie. Jednak Nadal wtedy miał fenomenalny rok (74-7), a samo finałowe starcie było rozgrywane w upale, do tego korty w Indian Wells nie są tak szybkie jak w Rio.

Na hardzie 4:3 dla Del Potro i wydaje mi się, że po dzisiejszym meczu powiększy tą przewagę. Po pierwsze Del Potro jak widać potrafi zmobilizować się na czołówkę, ograł tutaj Djokovica w 2 setach, na Wimbledonie Wawrinkę. W 2012 roku o mały włos przegrał półfinałowe starcie z Rogerem Federerem na trawie 6:3 (5)6:7 17:19. Pokonał w meczu o brązowy medal Djokovica w dwóch pewnych setach. To robi wrażenie i widać, że IO traktuje bardzo poważnie.

Serwis na pewno będzie po stronie Argentyńczyka, bo Nadal tutaj był już wielokrotnie łamany. Do tego jak wszyscy wiemy nie ma tej pewności w jego grze jak za lat świetności. Hiszpan jest mocny to prawda, nie da się tego ukryć, ale nie aż tak, żeby robić z niego w tym momencie herosa tenisa.

Do tego wszystkiego dochodzi ciekawy fakt, że Nadal grał tutaj w deblu, wygrał złoto, więc dochodzi atut zmęczenia i wydaje mi się, że też motywacja zmalała, bo już coś tutaj wygrał. Wywiady, konfetti, ukoronowanie to na pewno nie pomaga w skupieniu przed tak ważnym meczem jak dzisiaj. Liczę na wspaniały mecz obydwu tenisistów.

Wynik: 5:7 6:4 7:6(5)

1 komentarz: