ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

wtorek, 30 sierpnia 2016

US Open 2016

Simon G. - Stepanek R.

Stepanek R. ::: 2,17 ::: 0,5/3


H2H 1:2 z lat 2008-2009 więc dość dawno. 31 lat vs. 37, 31 miejsce w rankingu vs. 113. Jednak Francuz w tym roku naprawdę zawodzi, w ostatnim czasie w ogóle widać, że jest pod formą. Na Winston-Salem porażka ze Schwartzmanem, w Cincinnati z Dimitrovem ugrał zaledwie 4 gemy, jeszcze na Olimpiadzie coś tam powalczył, ale ogólnie nie wygląda najlepiej i spokojnie jest do pokonania przez każdego.
Stepanek może i asem tenisa nie jest w ostatnich latach, to jednak werwy do gry mu ciągle nie brakuje. Gra tutaj od kwalifikacji, łącznie już 3 zwycięstwa na koncie, to na pewno jakiś handicap w jego stronę, że zapoznał się z kortami, klimatem US Open itd. Na French Open potrafił zagrać 5 setów z finalistą Andy Murrayem, wyszedł na prowadzenie nawet 2:0. Typ jest bardziej przeciwko Simonowi niż za Stepankiem.

Wynik: 6:3 6:1 6:4

3 komentarze:

  1. co z podsumowaniem Winston- Salem?

    OdpowiedzUsuń
  2. No niestety ja wręcz przeciwnie, po typach widać że znasz sie na rzeczy dobrze (mądre przemyślenia odnośnie kreczY mistrz :) ale ja z moim szczęsciem na 2 dniu wtopiłem niestety. ciekawe dzień wcześniej nie mogłem pograć przez błąd P24 ,czyżby jakieś fatum?no nic pozdrawiam. czekam na dlaszy rozwój

    OdpowiedzUsuń
  3. Ważny turniej dlatego Simon tego nie oddał :)

    OdpowiedzUsuń