ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 24 września 2016

ATP Metz & ATP St. Petersburg

Wawrinka S. - Bautista-Agut R.
Pouille L. - Goffin D.

Wawrinka S., Pouille L. +1,5 seta ::: 2,27 ::: 0,5/3


Pierwsze starcie Wawrinki z Bautistą-Agutem, więc może być ciekawe, aż dziw bierze, że zagrają ze sobą po raz pierwszy. Jednak co tu dużo pisać, Wawrinka to jest monster który może pokonać każdego, jak i z każdym przegrać. Szwajcar doszedł już do takiej fazy turnieju, że nie ma co się oszczędzać, powinien wziąć cały Petersburg. Hiszpan w mojej opinii jest daleki od formy z 1 połowy roku gdzie wygrał bodajże nawet 2 tytuły ATP.

H2H 2:0 z 2016 roku, dwa razy padły po 3 sety. Teraz czas na 3 starcie i tym razem w Metz, czyli we Francji, gdzie publika powinna dopingować swoją "sensację". Pokonanie Benneteau na pewno robi wrażenie. Lucas wydaje mi się, że to też jest taki zawodnik który rozkręca się podczas turnieju. Kto wie, a może zdobędzie tutaj swój 1 tytuł w karierze, ale na razie to musi pokonać Goffina. Belg jak już wcześniej pisałem, po Wimbledonie niczym mi nie zaimponował, wyniki średnie, traci sety, nic szczególnego nie pokazuje. Magiczne "walju" w mojej opinii jest w typie na Pouille. 18 ranking vs. 14, 22 lata vs. 25.

Wynik I: 7:6(8) 6:2

Wynik II: 7:6(6) 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz