ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

piątek, 16 września 2016

Davis Cup 2016 - Półfinały

Coric B. - Gasquet R. 

Murray A. - Del Potro J.  

Coric B. +2,5 seta, Del Potro J. +2,5 seta ::: 2,16 ::: 0,5/3


Gasquet w tym sezonie dość średnio gra, zalicza mnóstwo kontuzji. Na US Open przegrał 3:0 z Edmundem Kyle, na Winston-Salem z Millmanem 2:0. Przegrał też z będącym w słabej formie Andersonem w takim samym stosunku setów. Słabo to wygląda, a przecież tutaj gramy do 3 wygranych setów, do tego w Chorwacji. Coric też często kreczował ostatnio, ale z lepszych występów można go było zapamiętać, pokonał między innymi Nadala czy Kyrgiosa w Cincinnati. Jeżeli podda mecz to otrzymam najwyżej zwrot. Myślę, że stać go na seta jak najbardziej.
Murray jest mocny wiadomo, ale zdarzają mu się wpadki. Nawet na Davis Cupie jakoś w okolicach marca zagrał 5 setówkę z Nishikorim. JMDP w genialnej formie w ostatnim czasie, odpadł z Wawrinką na US Open, ale Szwajcar wygrał cały turniej. Grali ze sobą na IO w Rio i tam padły 4 sety, Del Potro lubi grać w grach międzynarodowych. Ten mecz może nawet rozstrzygnąć o losie grupy.

Wynik I: 2:6 (5)6:7 1:6

Wynik II: 4:6 7:5 7:6(5) 3:6 4:6


Cilic M. - Pouille L. 

Edmund K. - Pella G. 

Pouille L. +2,5 seta, Pella G. +2,5 seta ::: 2,19 ::: 0,5/3


Cilic lepsze mecze przeplata z gorszymi. Wygrał turniej Masters w Cincinnati, a na US Open przegrał gładko 3:0 z Jackiem Sockiem. Jest chwiejny, za to jego przeciwnik był w ostatnim czasie na ustach wszystkich komentatorów tenisa na świecie. Pouille pokonał Nadala po 5 setach grając bardzo ładny mecz. Zawodnik z 11 miejsca w rankingu vs. 18.
Kyle jest z rocznika 1995, więc dość młody, na US Open pokazał się ze świetnej strony, ale wcześniej nic na to nie zapowiadało patrząc na jego wyniki przed szlemem. Grał na poziomie Challenger/Kwalifikacji do ATP. Pella niby też nie jest asem tenisa, ale dla mnie to taki walczak, zdarzają mu się w sezonie bardzo dobre momenty gry. Wątpię by padło tutaj 3:0.

Wynik I: 6:1 7:6(4) 2:6 6:2

Wynik II: 7:6(5) 4:6 3:6 2:6

1 komentarz: