ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 18 września 2016

Davis Cup 2016 - Półfinały

Murray A. - Pella G. 

Pella G. +2,5 seta ::: 3,27 ::: 0,5/3


Liczę na małą niespodziankę. Los Wielkiej Brytanii zależy od Murraya w tym meczu. Jest dobry, #2 tenisa, co tu dużo pisać. Jednak zdarzają mu się wtopy i potknięcia, zresztą jak zwykle. Przegrał finał w Cincinnati 0:2 z Murrayem, uległ Nishikoriemu na US Open w 5 setach, Murray z Lorenzim potrafi stracić seta, ze Stepankiem na French Open zaczął od 0:2 w setach. Andy potrafi się na długo zdekoncentrować, Pella jak już pisałem, w tym sezonie kilka razy miło zaskoczył. W 5 meczu wygrał po 4 setach z Kyle. Później zagra JMDP z kimś z WB (2:2 będzie w stanie meczu międzynarodowego), o ile Murray nie przegra wcześniej. Mecz można nazwać o pietruszkę i chyba nikt by w to nie powątpiewał.

Wynik: 6:3 6:2 6:3

Cilic M. - Gasquet R. 

Gasquet R. +4 gemy ::: 1,79 ::: 0,5/3


Typ miał być Gasquet R. +2,5 seta z Coric B. +2,5 seta, ale w niedzielę drugie mecze półfinałów Davis Cup nie da się połączyć w AKO, bo mogą być wycofane lub mecz będzie rozgrywany o nic tak naprawdę.
H2H 1:2 z lat 2013-2016, w każdym z meczów Francuz urwał seta. Dobrze mu się gra z Cilicem, pokazał w 1 rundzie, że z jego zdrowiem jest wszystko dobrze, bo Francja ma przecież jeszcze Monfilsa, Tsongę, Simona Gillesa itd. Więc powiedzmy, że jest sprawny i ma moim zdaniem szanse sprawić tutaj nawet niespodziankę.
Losy Francji zależą tutaj od Richarda, więc o mobilizację z jego strony jestem spokojny. Później o ile wygra, zagra dwóch młodzieniaszków ze sobą, może być ciekawie. Marinko Cilic dość nierówny w ostatnich latach, wygrywa Masters 1000 i przegrywa z Sockiem na US Open 0:3.

Wynik: 6:3 6:2 7:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz