ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 16 października 2016

ATP Shanghai 2016

Bautista-Agut R. - Murray A.
Powyżej 20 gemów ::: 1,94 ::: 1/3

H2H 0:2 z lat 2014-2015, grali na trawie i na mączce, teraz czas na kort twardy. Murray od 9 meczów bez straty seta, a w ogóle w Szanghaju gra genialnie, wszystkie sety wygrane pewnie do 6. Mam olbrzymią nadzieję, że dzisiaj przytrafi mu się w końcu gorszy dzień.
Hiszpan osiągnął tutaj swój życiowy sukces, w ogóle gra najlepszy sezon w karierze. Podobnie jak i Murray również wszystkie swoje mecze wygrał pewnie bez straty setów i do 6 gemów. Pokonał między innymi po drodze finalistę Tsongę i wczoraj zwycięzcę Djokovica z przed roku. Serb co prawda raz grał genialne piłki, a raz psuł niczym amator, to jednak mecz stał na wysokim poziomie.
Znając mentalność Aguta to już się bałem, że wypuści to prowadzenie w 2 secie z rąk, bo niezwykle łatwo wyprowadzić go z równowagi co pokazał w tym sezonie niejednokrotnie np. w meczu z Klizanem w Rotterdamie, Baghdatisem w Dubaju czy Carreno Bustą w Winston-Salem. Jednak wczoraj stało się inaczej i pokonał 6:4 6:4 Djokovica po bardzo dobrym meczu.
Jeżeli ćwierćfinał i półfinał go nie wypompował z całej motywacji to liczę tutaj na zacięty mecz. Na pewno stać go na wynik 7:5 6:3 nawet z korzyścią dla Murraya co daje łączną ilość gemów 21.

Wynik: (1)6:7 1:6

1 komentarz: