ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

poniedziałek, 14 listopada 2016

ATP World Tour Finals - London

Djokovic N. - Raonic M.
Raonic M. +1,5 seta ::: 2,17 ::: 0,5/3

H2H 7:0 z lat 2013-2016. Raonic wygrał tylko jednego seta z Djokovicem, więc typ jest dość ryzykowny. Grali ze sobą w tym roku 2 razy, w finale Indian Wells Raonic wygrał zaledwie 2 gemy, jednak teraz sytuacja jest moim zdaniem trochę inna.
Djokovic pomimo, że jeszcze trzyma jakiś poziom to ewidentnie nie gra tego co potrafi najlepiej. W ostatnich miesiącach urwał mu set Mischa Zverev, pokonał go 6:4 6:4 Bautista-Agur, urwał mu set Dimitrov (H2H 6:1) i po raz pierwszy pokonał go też Cilic 2:0 (H2H 14:1). Tutaj w Londynie też stracił set z Thiemem.
Raonic w meczu z Monfilsem świetnie trzymał swoje podanie, 25 z 29 piłek wygranych po 1 serwisie, do tego całkiem nieźle zagrał przy siatce szybko kończąc akcje, a tym samym zdobywając punkty. Jest szansa ugryzienia Novaka to nie podlega wątpliwości.

Wynik: 7:6(6) 7:6(5)

Monfils G. - Thiem D.
Monfils G. ::: 1,75 ::: 1/3

H2H 0:1 z 2015 roku, padły 3 sety w Umag na kortach ziemnych. Szykuje się ciekawe starcie bez wątpienia. Bukmacherzy na początku mocno faworyzowali Gaela dając na niego kurs w okolicach 1,50 jednak typerzy zweryfikowali trochę ich zdanie dając większe szanse Thiemowi.
Thiem sensacyjnie urwał set Djokovicowi, ale widać po nim ewidentnie jeszcze młodość i nerwowość w grze. W tie-breaku gdzie wysoko prowadził popełnił bodajże 3 podwójne błędy, a po wygraniu seta ugrał później z Novakiem zaledwie 2 gemy.
Monfils za to dość gładko przegrał z Raonicem, ale co poradzić jak nawet nie powąchał przy serwisie Raonica BP. Milos świetnie serwował, a to potrafi wyprowadzić z równowagi każdego zawodnika. Na pewno mecz Monfilsa z Thiemem to będzie zupełnie inne spotkanie.
Tak z punktu czysto statystycznego to Monfils ma w tym roku bilans 9-1, a w karierze 120-67 z zawodnikami operującymi zagraniem jednoręcznym backhandem.

Wynik: 3:6 6:1 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz