ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 29 grudnia 2016

Exhibition Abu Dhabi - PSC Mubadala World Tennis Championship

Goffin D. - Tsonga J-W.
Tsonga J-W. ::: 1,71 ::: 1/3

H2H 2:3 z lat 2013-2015, rankingowa 11 vs. rankingowa 12 z sezonu 2016. Goffin zaliczył poprzedni sezon na bardzo wysokiej pozycji, jednak jak znam życie to po dobrym sezonie przychodzi kryzys i na odwrót, z małymi wyjątkami.
Tsonga grał tutaj nie raz na tym turnieju, przynajmniej 4 razy, toczył batalie z Soderlingiem, Murrayem, Djokovicem czy Nadalem. Widać, że lubią go organizatorzy i z chęcią zapraszają tego wesołego Francuza.
Tak szczerze to miałem grać kilka dni temu +1,5 seta na Goffina jednak kurs niezwykle spadł na niego, a takie wysokie spadki na pokazówkach w mojej opinii mogą źle się skończyć.

Wynik: 7:6(2) 6:4

Nadal R. - Berdych T.
Nadal R. -2 gemy ::: 1,70 ::: 1/3 

H2H 19:4 z lat 2005-2015 więc dekada dobrej gry i w większości meczów Nadal masakrował Berdycha. Na Australian Open w 2015 roku stało się jednak inaczej, ale to był wyjątek od reguły, "Rafa" wtedy nie był sobą, zagrał słabo i skończyło się to 3:0 dla Czecha.
Hiszpan zmienił trenera, fryzurę, jest naładowany mocą, kolejne Igrzyska Olimpijskie będą dopiero za jakieś 4 lata, wzmożonych kontroli nie będzie, grał tutaj nie raz, a po drugie uważam, że Hiszpanie lubią grać na Półwyspie Arabskim.

Kalendarz Nadala na sezon 2017 wygląda tak, niedługo startuje w Brisbane:
14 turniejów na hardzie, 5 na clayu, 1 na trawie. Bardzo zbliżony kalendarz miał w ostatnich latach Djokovic. Tyle, że to władca hardu. Zobaczymy jak to Rafie pójdzie.

Wynik: 6:0 6:4

Masa mięśniowa Goffina i Nadala dla porównania:

Muscle tennis men

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz