ATP Acapulco 2017

Dolgopolov A. - Cilic M.
Lorenzi P. - Lu Y.H.
Cilic M., Lu Y.H. +1,5 seta ::: 1,87 ::: 2/3 +1,74

H2H 1:1, ale to bez znaczenia bo z przed 6 czy 7 lat. Wydaje mi się, że tutaj Dolgopolov startuje tylko z musu bo ma dziką kartkę. Wygrał Buenos Aires, a później w Rio musiał skreczował z Bustą. Być może się wykurował kto wie, jednak Cilica akcje idą ostatnio w górę. Słabo zaczął sezon, ale ostatnio w Marsylii zagrał 2 tie-breaki ze zwycięzcą Tsongą. To jakiś dobry znak lepszej gry. Rok temu odpadł tutaj w 1 rundzie, ale wcześniej zagrał w finale Marsylii, więc mógł dać sobie na wstrzymanie.

H2H 2:1, hard to nie jest nawierzchnia Włocha, ale pokonał na niej dwa razy Lu. W każdym z trzech meczów Tajwańczyk urwał seta. Lu urwał ostatnio set Fritzowi czy Kyle Emund więc to dobry prognostyk przed tym meczem. Lorenzi w mojej opinii też często traci sety. Kto wygra? Trudno powiedzieć, ale liczę na seta dla Lu.