ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

wtorek, 21 lutego 2017

ATP Marseille 2017

Zverev A. - Mahut N.
Mahut N. +1,5 seta ::: 1,99 ::: 1/3

19-latek kontra 35-latek, stara gwardia zawodników typu Ferrer, Lopez, Mahut itd. powoli będzie odchodziła w niepamięć, a zastąpi ich świeżą krew z cyklu Coric, Zverev A., Kyrgios itd. To nieuniknione, ale dzisiaj widzę przynajmniej jednego seta dla doświadczonego Francuza.
Kto jak kto, ale w ostatnich sezonach to właśnie Mahut odpalał genialną formę na maksymalnie 1-2 turniejach ATP w ciągu roku. Znane już Hertogenbosch i rok temu np. 500 Rotterdam (meczowe z Klizanem, dramatyczny mecz). Mahut lubi szybkie korty, może czymś dzisiaj zaskoczyć Zvereva.
Młody Niemiec wygrał ostatnio turniej we Francji, co tylko potwierdza, że to będzie w przyszłości ktoś o kim będziemy rozmawiać. Statystyki są jednak takie, że w tym sezonie na 10 rozegranych przez niego meczów tylko w 3 nie stracił seta, z Tiafoe, z Arthur De Greef na Davis Cup i w finale z Gasquetem.

Wynik: 0:2

1 komentarz:

  1. wymiatasz ostatnio, super forma szaki

    OdpowiedzUsuń