ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 18 lutego 2017

ATP Memphis 2017

Dzumhur D. - Harrison R.
Dzumhur D. +1,5 seta ::: 1,79 ::: 2/3

Mecz będzie rano, w ogóle to dziwny ten turniej w Memphis. Nie ma Nishikoriego który wygrał tutaj bodajże 4 razy i końcówce turnieju mamy:
Harrisona
Dzumhura
Bashilashvili
Kukushkin
Young
Pomijając już Isnera. Szkoda, że Ebden grał z Gruzinem bo mielibyśmy całą śmietankę dobrych Challengerowców, no możę poza Youngiem. Kukushkin też coś tam w ATP pogrywa czasami, ale ogólnie to Memphis w tym roku wypada niezwykle słabo pod względem prestiżu.
Wiem, że Ryan wygrał przed tym turniejem Challenger, a tutaj nie stracił jeszcze seta, ale jakoś nadal nie do końca mu ufam. Ja mam przed oczami jeszcze Dzumhura z przed roku gdzie grał całkiem niezły tenis, pokonał nawet Berdycha na mączce, a dzisiaj gramy na hali. Ot taki urok tenisa i tego sportu. Liczę na zacięty mecz.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz