ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

piątek, 24 lutego 2017

ATP Rio de Janeiro 2017

Carreno-Busta P. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. ::: 2,13 ::: 1/3 

Z takiego kursu to aż nie sposób nie skorzystać. Grali dosłownie jakiś tydzień temu w Buenos Aires, wygrał 2:0 Ukrainiec i to bez tie-breaka. Teraz znowu się spotykają i niby czemu miałoby być inaczej? Już rok temu Cuevas przytulił dwa tytuły ATP więc może i zrobi to Dolgopolov.
Pokonał Ferrera, Nishikoriego, Cuevasa, Bustę z którym dzisiaj ponownie zagra i dopiero wczoraj stracił set z Zeballosem który już go 2 razy pokonał. Forma dopisuje i pewnie gdyby nie kontuzje Dolgopolova to obaj Panowie byliby o wiele bliżej siebie w rankingu.

Wynik: 1:1 i krecz

Schwartzman D. - Thiem D.
Powyżej 21 gemów ::: 1,70 ::: 1/3

H2H 0:2 z lat 2015-2016 i w obu przypadkach została pokryta linia. Dosłownie rok temu na tym samym turnieju padło 7:5 7:5 dla Austriaka. Dzieli ich tylko rok, obaj grają dość podobnie bo często zagraniem jednoręczny backhand, na mączce potrafią grać. Schwartzman już w Buenos Aires urwał seta Nishikoriemu, a wczoraj pokonał leworęcznego Delbonisa. Thiem w mojej opinii jak większość młodzików często traci sety.

Wynik: 2:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz