ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 25 lutego 2017

ATP Rio de Janeiro 2017

Ramos A. - Thiem D.
Ramos A. +1,5 seta ::: 1,80 ::: 2/3

H2H 1:0 z 2016 roku w Chengdu, tam Thiem przegrał 6:1 6:4. Leworęczny Ramos wygrał turniej w Bastad i ogólnie miał bardzo dobry poprzedni rok. Tutaj w Brazylii swoim przeciwnikom nie dał żadnych szans - Fognini, Robert, Kicker, pewne wygrane po 2:0. Przypomnę wszystkim, że Hiszpan pod koniec roku 2015 w Szanghaju ograł samego Federera i grał wtedy na tym turnieju jak z nut.
Thiem to też perspektywiczny zawodnik, ale jak już pisałem, młodym ciężko jest ostatnio zaufać na dłuższą metę. Niby doszliśmy do takiej fazy turnieju, że gramy już całkiem poważnie jednak nadal mam małe wątpliwości co do Thiema. Wczorajszy wynik 2:0 z Schwartzmanem mówi, że to był gładki mecz, jednak tam Austriak bronił masy BP. Argentyńczyk miał tylko 2 BP wykorzystane na 10. W 1 secie miał nawet 40:0 i nie odłamał. W 2 secie Thiem prowadząc 5:0 w gemach dwa razy stracił swoje podanie. Ramos podchodzi już pod 30, wydaje mi się, że takich cyrków dzisiaj nie ujrzymy.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz