ATP Sao Paulo 2017

Elias G. - Luz O.
Pella G. - Clezar G.
Elias G., Pella G. ::: 2,07 ::: 1/3

Elias rok temu miał dobrą formę na kilku turniejach, w Sao Paulo doszedł nawet do ćwierćfinału. Notuje passę 4 porażek z rzędu, ale dzisiaj wyjątkowa okazja by w końcu przełamać złą passę. Zagra z 19-letnim reprezentantem gospodarzy który dostał tutaj dziką kartę.

H2H 4:1 dla Pelli z lat 2013-2015. Clezar gra u siebie, przeszedł kwalifikacje, seta może urwać, ale bardziej cenię umiejętności Pelli. Oglądałem jego mecz z Fogninim na Davis Cup i zagrał 5-setówkę całkiem przyzwoicie. W tym roku nie wygrał jeszcze meczu, dzisiaj najlepsza okazja by to zmienić. Z Estrellą przegrał w karierze 5 razy, Agut na AO to tenisowa półka wyżej, z Ramosem w Buenos Aires odpadł w meczu na styku (3 set tie-break).