ATP Sao Paulo 2017

Cecchinato M. - Fognini F.
Delbonis F. - Kovalik J.
Fognini F., Delbonis F. ::: 1,75 ::: 2/3 +1,5

Dwóch Włochów, więc mieszanka wybuchowa, jednak H2H 0:1 po 3 setach z Nicei z przed 4 lat. Marco gra od kwalifikacji, 2x po 3 sety. Fabio człowiek zagadka, niby na mączce potrafi grać jak z nut, jednak jego podejście do meczów bywa losowe. Dzisiaj jednak rywal z kraju więc stawiam na mobilizację z jego strony.

Chyba mam jakąś słabość do Delbonisa, bo dość często widzę jego jako zwycięzcę meczu, jednak z tym różnie bywa. Fakty są takie, że Delbonis w 2014 roku wygrał ten turniej. Rok temu wygrał turniej na mączce w Maroko. Ogólnie to na mączce potrafi grać, ostatnio przegrał ze Schwartzmanem, ale on tam miał sporo BP których niewykorzystał. Dzisiaj przeciwnik z pogranicza Challenger, który gra od kwalifikacji. H2H 1:1