poniedziałek, 17 kwietnia 2017

ATP Monte-Carlo 2017 Masters 1000

Zverev A. - Seppi A.
Seppi A. +1,5 seta ::: 2,50 ::: 1/3

Tak to prawda Pan Andreas Seppi jest daleki od swojej optymalnej dość wysokiej formy, jednak to 33-letni stary wyga tenisowy. Można by rzec, że z nie jednego pieca jadł chleb. Niby mączka nie jest jego ulubioną nawierzchnią w ostatnich sezonach, to jednak patrząc wstecz jeszcze dalej to wyniki na mączce miał dość przyzwoite, np. 2012 bilans 14-5.
Zverev wiadomo - młody talent, 19 lat na karku, wygrany turniej w Montpellier, ale na 15 meczów rozegranych w tym sezonie, nie stracił seta tylko w 5 spotkaniach i to z o wiele niżej notowanymi przeciwnikami. Kurs na seta dla Włocha po kursie 2,50 wygląda całkiem nieźle. Moim zdaniem warto spróbować pokusić się o ten typ. W Marsylii młodego Niemca zlał w 2 setach po tie-breakach np. 35 letni Mahut.