ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 13 maja 2017

ATP Madrid 2017

Thiem D. - Cuevas P.
Cuevas P. +1,5 seta ::: 1,79 ::: 1/3
Powyżej 21,5 gemów ::: 1,70 ::: 1/3


H2H 0:1 z 2015 roku na French Open, mecz był bardzo zacięty, 4 setowy z 2 tie-breakami i dwoma setami po 12 gemów. Tym razem liczę na to samo. Mecz wieczoru, obaj są zapewne głodni gry w finale Mastersa 1000, a tam już czeka żywa legenda tej nawierzchni, więc dzisiaj Panowie sobie mogą pograć, bo jutro to raczej nie będzie czego szukać z rozpędzonym Rafą.
Thiem solidny, cudem ograł Dimitrova gdzie obronił wiele piłek meczowych. Jednak coś wydaje mi się, że nie miał go tutaj kto sprawdzić oprócz właśnie Bułgara.
Z drugiej strony zawsze groźny Cuevas jak się rozpędzi na mączce to jest groźny. Wszystkie mecze jakie tutaj rozegrał, zagrał 3 setówki. Wynik ze Zverevem czy Paire z którym zawsze ciężko mu się grało na pewno budzi podziw. Kto wygra? Nie wiem, ale w mojej opinii Thiem nie powinien być aż takim faworytem w tym półfinale, ja bym tutaj dał z 1,60-1,80.

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz