środa, 3 maja 2017

ATP Munich 2017

Chardy J. - Zverev A.
Chardy J. +1,5 seta ::: 1,88 ::: 1/3

H2H 1:1 z lat 2015-2017. Dwa mecze i dwa razy po 3 sety, na to samo liczę tym razem. Zverev ok, super talent bez wątpienia, jednak jak znam życie to młodym zawodnikom na dłuższą metę nie można ufać, a wbrew pozorom wielu zawodników na własnych śmieciach gra o wiele gorzej niż gdzie indziej z powodu między innymi presji itd. Zverev? Ostatni jego wynik to ugrane całe 5 gemów z młodym Chungiem. W Monte-Carlo oddaje 3 gemy Seppiemu, a Nadalem wygrywa całe 2 gemy.
Chardy jest bardziej doświadczony, niekiedy potrafi odpalić z formą, pierwszy mecz ma już za sobą więc to jakiś handicap w jego stronę, jednak też ostatnio nieźle potrafi niespodziewanie wtopić. Co by nie mówić, nie liczę na jego zwycięstwo, ale seta jest jak najbardziej w stanie ugrać. Powodzenia!