ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 3 maja 2017

ATP Munich 2017

Chardy J. - Zverev A.
Chardy J. +1,5 seta ::: 1,88 ::: 1/3

H2H 1:1 z lat 2015-2017. Dwa mecze i dwa razy po 3 sety, na to samo liczę tym razem. Zverev ok, super talent bez wątpienia, jednak jak znam życie to młodym zawodnikom na dłuższą metę nie można ufać, a wbrew pozorom wielu zawodników na własnych śmieciach gra o wiele gorzej niż gdzie indziej z powodu między innymi presji itd. Zverev? Ostatni jego wynik to ugrane całe 5 gemów z młodym Chungiem. W Monte-Carlo oddaje 3 gemy Seppiemu, a Nadalem wygrywa całe 2 gemy.
Chardy jest bardziej doświadczony, niekiedy potrafi odpalić z formą, pierwszy mecz ma już za sobą więc to jakiś handicap w jego stronę, jednak też ostatnio nieźle potrafi niespodziewanie wtopić. Co by nie mówić, nie liczę na jego zwycięstwo, ale seta jest jak najbardziej w stanie ugrać. Powodzenia!

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz