ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 15 maja 2017

ATP Rome 2017

Goffin D. - Bellucci T.
Powyżej 20 gemów ::: 1,74 ::: 1/3

H2H 2:2 z lat 2013-2016. Co by nie mówić to Bellucci na mączce potrafi grać, choć nie miewa okresy bardzo słabych wyników, jednak rok temu zagrał tutaj 3 setówkę z Djokovicem, a sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Już nie pamiętam czy w 3 secie nawet nie miał przełamanego Serba.
Thomaz trafił do turnieju jako LL, ale grał ze swoim kolegą z Brazylii młodym Monteiro, więc kto wie czy Bellucci już nie wiedział wcześniej, że zagra tak czy siak w głównej drabince, bo kto jak kto, ale zawodnicy to mają informacje z 1 ręki kto wypada, kto zagra.
Ostatnio fajny mecz w Madrycie zagrał z solidnym Cuevasem 3 setowy z 2 tie-breakami. Goffin solidny, jednak linia wystawiona tutaj jak dość nisko w mojej opinii i myślę, że warto pokusić się o taki typ.

Wynik: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz