ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 18 maja 2017

ATP Rome 2017

Goffin D. - Cilic M.
Fognini F. - Zverev A.
Goffin D. +1,5 seta, Fognini F. +1,5 seta ::: 1,80 ::: 1/3

H2H 4:1 z 2016 roku, więc dość sporo grali ze sobą w ubiegłym roku, aż 5 spotkań. Z Cilicem niestety nigdy nic nie wiadomo kiedy odpali swoją dobrą formę, ale nie ma co się też oszukiwać, mączka na pewno umniejsza jego główny atut czyli serwis. Goffin ma tutaj już dwa ciężkie mecze za sobą, jest mocny, na ostatnich 2 Mastersach zatrzymał go genialny Nadal. Myślę, że seta spokojnie ugra.

Fognini już pokazał ostatnio w meczu z Nadalem podczas poprzedniego Mastersa, że jest niezwykle groźny. Swoją dobrą formę potwierdził też i u siebie w Rzymie gdzie wręcz wytarł o kort ubiegłorocznym zwycięzcą. Zverev młody, też jest mocny, kto wygra mecz to trudno powiedzieć, jednak w ostatnich tygodniach naprawdę można zaufać Fabio.

Wynik I: 0:2
Wynik II: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz