ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 15 maja 2017

ATP Rome 2017

Mayer F. - Monteiro T.
Mayer F. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 1/3

Mecz z cyklu młodość vs. doświadczenie, 33 latek vs. 22. Niemiec zniszczony przez kontuzje i lata gry, jednak werwy mu nie brakuje do dalszego punktowania podobnie jak Tommiemu Hassowi. Florian fajnie zaskoczył rok temu na turniejach na trawie gdzie grał piekielnie dobrze, a i nawet wygrał turniej w Halle. Na poziomie Challenger clay miał bilans 10-4, w roku 2013 12-8 na poziomie ATP, rok 2011 16-7 więc całkiem nieźle. Ostatnio zagrał tie-break w 1 secie z Goffinem w Madrycie co złym wynikiem nie jest.
Co by nie mówić o Monteiro to wcale tak dobrych wyników nie ma, bardzo często trafi sety, tutaj niby gra od kwalifikacji, ale to mnie nie przekonuje by go aż tak bardzo faworyzować. Doświadczenie jednak robi swoje i tutaj liczę właśnie na Mayera który z nie jednego pieca jadł już chleb.

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz