ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 15 maja 2017

ATP Rome 2017

Murray A. - Fognini F.
Fognini F. ::: 3,00 ::: 1/3
Fognini F. +1,5 seta ::: 1,72 ::: 2/3 +1,44

Mecz wieczoru i nie ma co się dziwić. Murray rok temu wygrał ten turniej, zapewne będzie się spinał o dobry wynik, jednak jak już wielu z Was mogło zauważyć, jego wyniki w sezonie 2017 roku są mocno przeciętnie w porównaniu z poprzednim rokiem. Na mączce zlał go Ramos (prawie dwa razy), Thiem czy ostatnio sensacyjnie młody Coric.
Kto jak kto, ale Fabio Fognini u siebie w Rzymie w pierwszym meczu to chyba najgorszy z możliwych przeciwników dla Szkota. Włoch już ostatnio pokazał w 3 godzinnym meczu z Nadalem w Madrycie, że potrafi się nieziemsko spiąć na czołówkę i zagrać genialne spotkanie. To właśnie Fognini sprawił najwięcej kłopotów Rafie w tych 3 wygranych turniejach po drodze. Myślę, że z Murrayem nie powinno być inaczej. Fabio pierwszy mecz ma już za sobą więc to też jakiś handicap w jego stronę.
H2H 3:2 z lat 2007-2016 i Murray tylko w 2 meczach nie stracił seta. Naprawdę tutaj można realnie pokusić się o niespodziankę, bo ponad 3,00 na Fognieniego przeciwko tak słabemu Murrayowi wygląda dość atrakcyjnie.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz