ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 21 czerwca 2017

ATP London, ATP Halle 2017

Kohlschreiber P. - Zverev A.
Kohlschreiber P. +1,5 seta ::: 1,88 ::: 1/3

H2H 2:0 z 2015 roku, dwóch Niemców w Niemczech, więc mieszanka wybuchowa. Doświadczenie vs. młodość. Obaj ostatnio przegrali swoje mecze z zawodnikami którzy wygrali turnieje. Liczę na zacięty mecz, a kto wie czy nie 3 setowy.

Wynik: 0:2

Muller G. - Tsonga J-W.
Muller G. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 1/3

H2H 3:3 z lat 2005-2017. Obaj bazują grę na mocnym podaniu, Muller ostatnio wygrał turniej. Ciężko tutaj rokować co lepiej zagrać, set czy handicap gemowy. Liczę na Luksemburczyka bo lepiej się prezentuje, Tsondze zdarzają się wpadki jak na RG czy z Mannarino w Monte-Carlo.

Wynik: 2:0

Haase R. - Thiem D.
Haase R. +1,5 seta ::: 2,34 ::: 1/3

H2H 1:2 z lat 2014-2017, w dwóch meczach Robin Haase urwał seta. Na to samo liczę i tym razem, choć dobre wiem, że Thiem to uniwersalny zawodnik na każdą nawierzchnię to jednak chyba nie ma co ukrywać, że na trawie czuje się chyba najgorzej ze swoim stylem gry.
Rok temu niezłe wyniki zrobił na zielonych kortach, jednak tutaj jedno przełamanie może załatwić sprawę, a kto jak kto to Haase jest dość doświadczonym zawodnikiem. Nie jest to pewniaczek, ale dużo ostatnio mieliśmy niespodzianek w ATP np. Murray, Raonic.

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz