środa, 21 czerwca 2017

ATP London, ATP Halle 2017

Kohlschreiber P. - Zverev A.
Kohlschreiber P. +1,5 seta ::: 1,88 ::: 1/3

H2H 2:0 z 2015 roku, dwóch Niemców w Niemczech, więc mieszanka wybuchowa. Doświadczenie vs. młodość. Obaj ostatnio przegrali swoje mecze z zawodnikami którzy wygrali turnieje. Liczę na zacięty mecz, a kto wie czy nie 3 setowy.

Wynik: 0:2

Muller G. - Tsonga J-W.
Muller G. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 1/3

H2H 3:3 z lat 2005-2017. Obaj bazują grę na mocnym podaniu, Muller ostatnio wygrał turniej. Ciężko tutaj rokować co lepiej zagrać, set czy handicap gemowy. Liczę na Luksemburczyka bo lepiej się prezentuje, Tsondze zdarzają się wpadki jak na RG czy z Mannarino w Monte-Carlo.

Wynik: 2:0

Haase R. - Thiem D.
Haase R. +1,5 seta ::: 2,34 ::: 1/3

H2H 1:2 z lat 2014-2017, w dwóch meczach Robin Haase urwał seta. Na to samo liczę i tym razem, choć dobre wiem, że Thiem to uniwersalny zawodnik na każdą nawierzchnię to jednak chyba nie ma co ukrywać, że na trawie czuje się chyba najgorzej ze swoim stylem gry.
Rok temu niezłe wyniki zrobił na zielonych kortach, jednak tutaj jedno przełamanie może załatwić sprawę, a kto jak kto to Haase jest dość doświadczonym zawodnikiem. Nie jest to pewniaczek, ale dużo ostatnio mieliśmy niespodzianek w ATP np. Murray, Raonic.