ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 12 czerwca 2017

ATP Stuttgart i ATP Hertogenbosch 2017

Lacko L. - Struff J-L.
Lacko L. ::: 2,12 ::: 1/3

Takiego kursu to aż grzech nie zagrać. Struff w poprzednich sezonach na trawie grał mówiąc szczerze mizernie, słabe wyniki itd. Faworyzuje go w tym meczu tylko jeden aspekt - gra u siebie. Pomimo to to Lacko ma już za sobą 4 mecze na trawie, w poprzednich latach na trawie grał o niebo lepiej w porównaniu ze Stuffem, do tego przeszedł tutaj kwalifikacje. Jeszcze H2H 2:1 i tylko raz wygrał Niemiec i to jeszcze po kreczu.

Wynik: 0:2

Bedene A. - Istomin D.
Istomin D. ::: 1,71 ::: 1/3

Bedene w ostatnich sezonach na trawie grał mocno przeciętnie, za to wyniki Istomina budzą o wiele większy respekt. 2015 bilans: 6-2, 2014: 5-2, 2012: 8-5, 2010: 7-3. Do tego dochodzi korzystne H2H 2:1. Pokonanie na AO Djokovica itd. Na pewno warto spróbować bo Uzbek jest słusznym faworytem tego meczu.

Wynik: 2:1

Mahut N. - Novikov D.
Seppi A. - Ito T.
Mahut N., Seppi A. ::: 1,78 ::: 1/3

Mahut na trawie, a w szczególności w Hertogenbosch który wygrał już kilka razy to zupełnie inny zawodnik niż na pozostałych turniejach. Ograł tutaj nie jednego zawodnika o wiele wyżej notowanego od niego czy z "mocnym" serwisem.
Seppi pomimo, że notuje słaby sezon, to myślę, że na trawie się odnajdzie. Praktycznie co roku na zielonych kortach coś tam fajnego zagra. Pamiętam jego finał z Federerem gdzie przegrał po dwóch tie-brekach bodajże w niemieckim Halle z 2015 roku. H2H 1:0 z 2012 roku.

Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz