ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 9 czerwca 2017

Roland Garros 2017 - Finał

Wawrinka S. - Nadal R.
Nadal R. -2,5 seta ::: 2,30 ::: 1/3

Na pewno nie jest to tak zwana "peffunia" lecz kurs jest dość kuszący. H2H 3:15 i we wszystkich meczach wygranych przez Hiszpana Szwajcar nawet nie ugrał seta.
Pierwsze zwycięstwo Wawrinki z Nadalem było na AO 2014 w samym finale, ale tam Nadal miał cholerne odciski na ręku i ogólnie był w ostatnim meczu słabo dysponowany. Pomimo to w pewnym momencie mogłoby się wydawać, że to właśnie Rafa weźmie ten mecz. Hiszpan wtedy ugrał seta.
Kolejne zwycięstwo Stanislawa było rok później w Rzymie, ale wtedy Nadal miał swój najgorszy sezon na mączce (6 porażek zaliczył, ostatni raz miało to miejsce w 2003 roku...). Wtedy to go nawet Djokovic 3:0 zjechał na RG.
W finale na Hiszpana czeka chyba najgorszy przeciwnik z możliwych, ale to dla fanów tenisa świetna wiadomość. Nadal na pewno będzie wypoczęty, w końcu tu miał spacerki, czego nie można powiedzieć o Wawrince który musiał się sporo napocić przynajmniej w półfinale.
Trzecie zwycięstwo Wawrinki miało miejsce na hali w Paryżu, ale po 2 tie-brekach dość zaciętych, a to na pewno nie jest ulubiona nawierzchnia Nadala.
Stan jest mentalnie mocny i to w takich meczach o wysoką stawkę, ale zagra z żywą legendą tenisa - króla mączki. Ten mecz na pewno nie będzie przypominał tego z AO 2014. Inna nawierzchnia, rotacja piłki, wysoki kozioł, backhand Wawrinki itd. Coraz lepszy w mojej opinii dwuręczny backhand Nadala.

W wieeelkim skrócie to trzeba napisać, że Rafael Nadal Parera czuje się na RG jak rybka w wodzie.

Wynik: 0:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz