ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 4 czerwca 2017

Roland Garros 2017

Ramos A. - Djokovic N.
Ramos A. +2,5 seta ::: 2,42 ::: 1/3

Ramos zaliczył świetny występ w Monte-Carlo na Mastersie gdzie znalazł się w samym finale, później świetnie poszła mu Barcelona i od tego czasu przygasł, chociaż wydaje mi się, że celował w Rzym, a tam trafił na dobrze serwującego Isnera który dotarł do półfinału.
Albert w meczu z Pouille na RG potwierdził, że jest mocny. Novak zagrał również 5 setówkę z Schwartzmanem i każdy już chyba wie, że jest spokojnie do ugryzienia. Myślę, że Hiszpan przytuli choć jednego seta, a kto wie czy nie zobaczymy tutaj czegoś więcej.

Wynik: 0:3

Thiem D. - Zeballos H.
Zeballos H. +2,5 seta ::: 2,87 ::: 1/3

Myślę, że po takim kursie warto spróbować, bo kto jak kto, ale doświadczony Zeballos jest tutaj w stanie coś więcej ugrać niż przegrać 3:0.
Thiem jest cholernie mocny, ale jak widzę takie wyniki typu 1:6 0:6 z Djokovicem to można się za głowę złapać ze zdziwienia. Austriak co prawda jest cholernie mocny, ale wkraczamy powoli w drugi tydzień gry i liczę też na jakąś gorszą dyspozycję Thiema. Często jest tak, że na przełomie 1/2 tygodnia gry mecze są dłuższe i bardziej zacięte.

Wynik: 3:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz