ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

poniedziałek, 8 stycznia 2018

ATP Sydney, ATP Auckland 2018

ATP Sydney

Simon G. - Donaldson J.
Simon G. -1 gem ::: 1,83 ::: 1/3

Simon to jeden z największych przebijaków w tourze, ale to w obecnym tenisie się sprawdza dość dobrze. Ostatnio wygrał turniej Pune i kto wie czy nie pójdzie dalej za ciosem. Jego przeciwnik to 21-letni amerykanin. Po takim kursie warto zaatakować na o wiele bardziej doświadczonego zawodnika przynajmniej w mojej opinii.

Wynik: 1:6 4:6

Fognini F. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. -3 gemy ::: 1,91 ::: 1/3

H2H 1:5 i tylko raz wygrał Fabio w 2007 roku, na mączce, czyli dobre 11 lat temu! Ukrainiec zaimponował na pewno wynikiem w 1 rundzie gdzie pokonał w 3 setach Victora Troickiego, Serba który od kilku sezonów w Sydney osiągnął genialne wynik (rok temu półfinał, 2016-2015 zwycięstwo).

Wynik: 3:6 6:3 6:4

ATP Auckland

Cuevas P. - Pella G.
Cuevas P. +2 gemy ::: 1,91 ::: 1/3

H2H 2:2 z 2014-2016. Obaj pochodzą z Ameryki Południowej i lubią grać na mączce. Faworyta meczu widzę tutaj w Pablo Cuevasie który wybierał od 3 lat turniej w Sydney, jednak teraz zmienił na Auckland. Po drugie Pella doszedł do półfinału w Doha, więc bardzo możliwe, że może będzie chciał trochę wyluzować przed turniejem wielkoszlemowym Australian Open.

Wynik: Zwrot

Vesely J. - Albot R.
Vesely J. -1 gem ::: 1,96 ::: 1/3

Dla Veselya turniej w Auckland ma wartość sentymentalną. 3 lata temu wygrał tutaj swój pierwszy i jedyny turniej w karierze o randze ATP. Radu Albot pomimo 28-lat na karku, większą część kariery spędził na poziomie Challenger.

Wynik: 3:6 6:1 7:6(7)

Johnson S. - Harrison R.
Johnson S. -2 gemy ::: 1,94 ::: 1/3

H2H 2:0 z lat 2014-2016. Steve w Auckland osiągał dotychczas dość przyzwoite wyniki, rok temu zagrał tutaj w półfinale. Harrison ostatnio doszedł do półfinału w Brisbane, więc kto wie czy delikatnie nie odpuści przed Australian Open. Obaj pochodzą ze Stanów Zjednoczonych.

Wynik: Zwrot

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz