ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

O blogu


C.O.W.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy


Blog został założony w lipcu 2012 roku. Znajdziecie na nim darmowe typy bukmacherskie jak i również ofertę płatną. Stronę wyróżniają przede wszystkim analizy typowanych spotkań. Daje to odwiedzającemu wgląd na to czym sugeruje się typer w danym meczu i wtedy sam może podjąć ostatecznie decyzję czy warto zagrać podany typ. Na stronie znajdziecie typy przede wszystkim z tenisa ziemnego (męskie rozgrywki ATP), ale nie tylko.


W 2013 roku blog zajął III miejsce w konkursie organizowanym przez firmę bukmacherską Betsafe na "Najlepszy blog bukmacherski w Polsce".

Konkurs Betsafe 2013 - Najlepszy blog bukmacherski w Polsce
Kliknij, aby powiększyć.
*Na dzień dzisiejszy z pośród konkursowych blogów tylko C.O.W. odniósł tak duży sukces dzięki ciągłemu rozwojowi. Zdecydowana większość pozostałych stron już nie istnieje.

O autorze: 


Obstawianiem meczów zajmuję się jakoś od czerwca 2009 roku, oczywiście z przerwami. Traktuję to jako pasję i ciekawy sposób spędzania czasu. Odkąd pamiętam interesował mnie zawsze sport - kiedyś to była przede wszystkim piłka nożna, dzisiaj tenis ziemny.
Aktualnie od kilku sezonów śledzę, przede wszystkim męskie rozgrywki ATP. Tenis uważam za bardzo sprawiedliwy sport gdzie sędzia praktycznie nie ma wpływu na końcowy wynik meczu w przeciwieństwie do piłki nożnej gdzie arbiter spotkania potrafi dać drużynie karnego z kapelusza czy zawodnikowi czerwoną kartkę za faul którego w rzeczywistości nie było. Tenis ziemny w mojej opinii jest dość sprawiedliwym sportem.

W 2013 roku udzieliłem swojego pierwszego w życiu wywiadu na temat zakładów bukmacherskich i stron z ofertą płatnych typów, możesz przeczytać go tutaj.

Wiele osób kojarzy mnie również z największego forum bukmacherskiego w Polsce - mój nick to AKA SHAKAL. Napisałem tam grubo ponad 7500 postów, oraz otrzymałem ponad 15 000 reputacji za pomoc lub trafione typy, co czyni mnie 4 osobą z największą ilością tych punktów.

W lutym 2016 roku na tym forum zająłem 3 miejsce w konkursie "Typy Dnia".

Kontakt:


Napisz wiadomość

Jeżeli jesteś zainteresowany jakąkolwiek współpracą, masz jakieś wątpliwości lub pytania, a może chcesz się po prostu zareklamować na blogu to napisz śmiało.

Daje również możliwość zaprojektowania prostego baneru Twojej witryny/produktu/usługi. Format projektu tylko w obrazie, np. *.jpg, *.png. Rozmiar oraz miejsce reklamy jest oczywiście do wcześniejszego uzgodnienia.

Akceptowane płatności:
- Skrill
- Konto bankowe 
- PayPal
- SMS

1 komentarz:

  1. Kawał dobrej roboty robisz Shakal! Dzięki za wszystko!

    OdpowiedzUsuń