Strony


wtorek, 7 sierpnia 2012

ATP Toronto

07.08.2012
Fish M. - Ebden M.
Typ:  Fish M.
08.08.2012
Isner J. - Andujar P.
Typ:  Isner J.
Kurs: 1,38 bet-at-home
Pewność: 1/3

Rok temu Mardy Fish w Montrealu doszedł do finału, gdzie przegrał z samym Djokovicem w 3 setach. Nawierzchnia jest szybka, a to plus dla Amerykanina bo większość kariery spędził na kortach twardych. Ostatnio również zaprezentował się z dobrej strony, półfinał w Waszyngtonie, 4 runda na Wimbledonie i zacięty mecz z Tsongą. Początek sezonu mu nie wyszedł, mam nadzieję, że teraz to sobie mocno odbije.
Australijczyk Ebden w 3 meczach kwalifikacyjnych potracił sety, wcześniej przegrywał mecze z rywalami z którymi miał przegrać, sezon dość przeciętny (często odpadał już w 1 rundach), rok temu odpadł z Montrealu już w kwalifikacjach. O ile Fish zagra swój tenis to Matthew nie będzie miał nic do powiedzenia.
W drugim meczu widzę pewne zwycięstwo Isnera. Andujar ostatnio nie dość, że nic nie gra na swojej ulubionej nawierzchni, to na kortach szybkich tym bardziej nie będzie miał nic do powiedzenia. Rok temu odpadł w pierwszej rundzie. John Isner ma kapitalny serwis, więcej umiejętności i trzyma wysoką formę. Ćwierćfinał na turnieju w Londynie, półfinał z Roddickiem w Atlancie i finał w Newport.

Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz