FC Barcelona - Real Zaragoza
Typ:  Real Zaragoza (+3,5 Handicap Azjatycki)
Kurs: 1,525 bet365
Stawka: 1/10

Goście notują serię 4 zwycięstw i 1 porażki 4:0 z Realem. Ostatnio wygrali u siebie aż 5:3 z Deportivo La Coruna. Myślę, że jutro w meczu pokażą się z również dobrej strony i nie przegrają aż 4 bramkami.
Barcelona ma ostatnio napięty terminarz przez mecze międzynarodowe, krajowe i Ligi Mistrzów. Jutro nawet jak zagra pierwsza 11 Barcelony w co wątpię (bo 20 listopada mają mecz w LM ze Spartakiem Moskwa, więc czeka ich kolejna długa podróż) to nie spodziewam się i tak pogromu ze strony gospodarzy.
Barcelona w tym sezonie tylko 2 razy wygrała 4 bramkami. Raz na początku sezonu w sierpniu 5:1 z Realem Sociedad i drugi raz 20 października z Rayo Vallecano. Za czasów Guardioli moim zdaniem to lepiej wyglądało, a w tym obrona kuleje patrząc na ilość traconych bramek.
Do tego co najważniejsze wyjdzie drugi garnitur, albo zawodnicy będą zmęczeni meczami towarzyskimi, podróżami po kontynentach:
- Messi i Mascherano grali z Arabią Saudyjską 90 minut
- Tello 37 minut, Iniesta, Rodriquez, Frabregas 45 minut, Valdes, Alba, 60 minut, Villa 72 minuty, Busquets 90 minut grali w Ameryce Południowej z Panamą (Montoya zagrał na ławce rezerwowej)
- Sanchez jest znowu kontuzjowany
- Alves grał 1000 mecz reprezentacji Brazylii w New Jersey z Kolumbią
- Barta grał w reprezentacji U-21 przeciwko Włochom
Przy takich okolicznościach wątpię, żeby Barcelona wygrała wysoko. A kurs 1,525 jest kuszący do gry.