Strony


środa, 14 listopada 2012

Mecze Towarzyskie

14.11.2012
Malezja - Hongkong
Typ: Malezja
Kuba - Surinam
Typ: Kuba
Kurs: 2,53 bet365
Stawka: 2/10 Gramy kontrę na Kubę 1,66 4/10

Dziś gram dość egzotycznie, ale typy moim zdaniem się wydają pewne. Różnica klas olbrzymia pomiędzy rywalami. Reprezentacja Hongkongu to jest przysłowiowy "nikt". 16 października przegrali u siebie właśnie z Malezją aż 0:3. Do tego jak patrzę na wyniki u siebie to gospodarze raczej nie przegrywają na własnym stadionie, a tym bardziej w meczach towarzyskich. Malezja moim zdaniem jest o jeden piłkarski poziom wyżej niż goście.
Patrząc na wyniki Kuby, można puknąć się w głowę czemu ją gram? A no temu, że Surinam to piłkarskie podwórko w porównaniu z reprezentacją Kuby. Faworyci tego spotkania przegrali ostatnio bardzo dużo spotkań, ale jakoś nie robi to na mnie większego wrażenia bo grali z reprezentacjami które dawały z siebie wszystko, walczył o punkty czy to do MŚ czy to mistrzostw kontynentu. A Kuba grała z Meksykiem, Kanadą, Hondurasem, Panamą itd. Więc z drużynami o jeden piłkarski poziom wyżej.
Surinam to kelnerzy "dosłownie i w przenośni", podwórkowa piłka nożna, wygrywają z reprezentacjami o poziomie podobnym do siebie, ale jak już im się przyjdzie zmierzyć z rywalem o kilka klas wyżej to dostają sromotny łomot.
Patrząc na lata wstecz Kuba nie miała większych problemów z nimi by wygrać, tak też sądzę, że będzie i dzisiaj, na turnieju Pucharu Karaibów w Tobago.
Kuba w tych rozgrywkach w poprzednich latach radziła sobie całkiem dobrze, w 2007 wygrała ten turniej, a w 2008 roku odpadli w półfinale.

Wynik I: 1:1* (89 minuta gol dla Hongkongu, Malezja grała w przewadze i z prowadzeniem)
Wynik II: 5:0

Typ rozliczam jako trafiony, z racji zrobionej kontry która dała minimalny plusik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz