ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 31 grudnia 2012

ATP Doha

01.01.2013
Lopez F. - Kubot L.
Typ: Lopez F.
Kurs: 1,45 bet-at-home
Stawka: 1/10

Co prawda typowanie po tenisowych wakacjach mija się z celem to jednak spróbuję zagrać na Lopeza. H2H co prawda 2:0 dla Hiszpana, ale raczej patrzę na to z dużym przymrużeniem oka. Lopez to wszechstronny gracz, mam tu na myśli grę na wysokim poziomie na kilku nawierzchniach i tutaj hard wcale go nie faworyzuje, ani nie stawia w roli "doga".
Feliciano już nie jednemu graczowi z czołówki napsuł nerwów, potrafi się postawić, w poprzednim sezonie startował w Sydney gdzie w 1 rundzie przegrał z finalistą Julianem Benneteau, na AO doszedł do czwartej rundy gdzie poległ z Nadalem. Widać, że rok temu przyszykował formę na początek sezonu.
Tutaj myślę, że zrobi podobnie i już na początku sezonu będzie chciał coś ugrać. Patrząc na poprzedni rok to o wiele bardziej przekonał mnie Hiszpan do siebie niż Polak i tutaj widzę raczej tendencję spadkową formy Kubota niż jej wzrost.
Nie zapominajmy o ciekawej statystyce, otóż Kubot ma problem z graczami leworęcznymi. W 2012 przegrał z Nieminenem, Melzerem, Cedrik-Marcelem Stebe, Levine. Również z leworęcznym Belluccim ma bilans H2H 2:0.
Rok temu Łukasz Kubot odpadł już w 1 rundzie tego turnieju z Adreasem Seppim.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz