Anderson K. - Benneteau J.
Typ: Anderson K.
Kurs: 1,60 bet-at-home
Stawka: 10/10

Francuz tutaj miał jak na razie niezwykle łatwo i szczęśliwie jak dla niego. W pierwszej rundzie stracił set z ziemniakiem Andujarem który przegrywa na hardzie wszystko jak leci, w następnej miał labę po totalnym oddaniu meczu przez Stepanka. Dopiero w 3 meczu ograł przeciętnego Harrisona. Rok temu może i Benneteau doszedł tutaj do finału, ale miał dość łatwą drabinkę. W meczu z Andersonem już nie będzie tak łatwo jak to było dotychczas.
Anderson już od jakiegoś czasu jest w niebywałej formie, serwis świetny, tak samo jak i sama gra (ogólnie). W tym roku jak na razie przegrał z Tsongą po dwóch tie brekach. Ale przegrać z #1 Francji po takim meczu to żaden wstyd. W reszcie meczy biały Afrykanin nie dał swoim rywalom najmniejszych szans. Ograł między innymi Isnera, Verdasco na Pucharze Hopmana. Tutaj jedynie stracił set w pierwszym meczu w będącym w formie Bedene A. W następnej rundzie nie dał najmniejszych szans Lopezowi, a w meczu z Istominem który osiągnął już w tym roku dość przyzwoite wyniki wygrał dość gładko 2:0. Już na turnieju w Paryżu mogliśmy podziwiać dobrą grę Andersona, wyeliminował tam między innymi gospodarza Gasqueta co jest bardzo dobrym wynikiem. Widać, że utrzymuje cały czas dobrą dyspozycję. Kurs jest dobrze oszacowany, a Francuz o ile chce wygrać z Kevinem będzie się musiał nieźle napocić.