Bryan B./Bryan M. - Haase R./Sijsling I.
Typ: Haase R./Sijsling I.
Kurs: 5,00 bet-at-home
Stawka: 1/10

Po takim kursie warto zagrać ten typ i wcale nie jest on ryzykowny. Wystarczy sobie przypomnieć Wimbledon 2012 i parę J. Marray/F. Nielsen. Pojawili się prawie, że nie grając wcześniej ze sobą i wygrali wszystkie mecze łącznie z finałem, po drodze pokonując same najlepsze deblowe pary (M. Granollers/M. Lopez , B. Bryan/M. Bryan , R. Lindstedt/H. Tecau , A. Qureshi/J. Rojer).
Tutaj może być podobnie, spójrzmy na debel Holendrów.

Hard Robin Haase/Igor Sijsling - M. Granollers/M. Lopez 7-5 6-4 3.06-1.37
Hard Robin Haase/Igor Sijsling - D. Marrero/F. Verdasco 6-4 7-6(3) 2.87-1.41
Hard Robin Haase/Igor Sijsling - K. Anderson/J. Erlich 6-2 7-5 2.68-1.46
Hard Robin Haase/Igor Sijsling - J. Marray/A. Sa 6-4 7-6(5) 2.53-1.51
Hard Robin Haase/Igor Sijsling - L. Mayer/A. Ramos 7-6(3) 6-7(6) 7-6(6) 1.66-2.2

Wyniki mówią same za siebie. Chcą tu odnieść zwycięstwo, pokonali już dwie bardzo dobre deblowe pary, między innymi Granollersa i Lopeza oraz Marrero z Verdasco. Czemu by nie mieli tego zrobić z braćmi Brayanami? Którzy potrafią w ważnych momentach po prostu przegrać:

Australian Open 2012 Finał: L. Paes/R. Stepanek - Bob Bryan/Mike Bryan 7-6(1) 6-2 3.17-1.35
ATP Miami 2012 Półfinał: L. Paes/R. Stepanek - Bob Bryan/Mike Bryan 6-4 6-4 2.62-1.4
French Open 2012 Finał: M. Mirnyi/D. Nestor - Bob Bryan/Mike Bryan 6-4 6-4 2.65-1.47

A o wynikach z Mastersa 1500 w Londynie gdzie 2 razy przegrali i nie wyszli nawet z grupy, ATP 1000 Paryża gdzie odpadli już w 1 rundzie czy ATP Szanghaju nie będę dokładnie wspomniał.
Do tego Holendrzy są w dobrej formie, nie stracili nawet seta w dalszych meczach oprócz tego z pierwszej rundy. Amerykanie stracili już set z S. Bolelli/F. Fognini oraz J. Chardy/L. Kubot co im chluby z tego powodu nie przynosi. Na pewno nie jest to mecz, żeby wystawić kursy 1,10-7,00.
Powiem jeszcze tylko, że dla braci zwycięstwo w tym turnieju byłoby tylko kolejnym szlemem do kolekcji, dla Holendrów taka okazja się nie za często zdarza by wygrać wielkoszlemowy turniej, więc jestem pewny, że ich mobilizacja będzie większa niż bliźniaków. Zarówno jeden ma dobry serwis jak i drugi potrafi grać pod siatką.