ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 16 stycznia 2013

Australian Open

18.01.2013
Almagro N. - Janowicz J.
Typ: Almagro N.
Kurs: 1,50 bet-at-home
Stawka: 10/10
 
Powiedzmy sobie szczerze, że Almagro to nie Bolelli ani Dev Varman. Hiszpan to ścisła czołówka, oczywiście zdaję sobie sprawę, że Nicolas znacznie lepszy jest na kortach ziemnych, ale na hardzie wiele razy udowodnił, że potrafi grać. Tu po jego stronie jest większy wachlarz zagrań.
Do tego należy dodać, że Polak popełnia sporo błędów. Niby serwis ma piekielnie dobry, 15 asów w meczu z Hindusem, ale za to aż 12 podwójnych. Czyli wychodzą tylko 3 całe punkty z serwisu. Statystyka niewymuszonych błędów jest przerażająca na korzyść Polaka. W meczu z Dev Varmanem popełnił aż 88 błędów własnych przy tylko 20 Somdeva. Do tego Hindus miał 18 BP (4 wykorzystane) przy 20 Janowicza (9 wykorzystanych).
Almagro w meczu z drugim Hiszpanem Gimeno-Traverem zaserwował 10 asów i miał tylko 2 podwójne błędy. Średnią prędkość serwisu miał około 184 km/h przy tylko 153 km/h Dev Varmana. Więc tutaj Polakowi będzie jeszcze trudniej odbierać serwis.
O meczu Hiszpana z Amerykaninem Stevem Johnsonem w 1 rundzie niewiele mogę powiedzieć, ale ze statystyk wynika, że Almagro dał tam popis 34 asów.
Szanse dla Janowicza jedynie upatruję wtedy gdy będzie grał bardzo mocno na backhand Almagro. Więc tutaj nie wykluczam opcji powyżej 3,5 setów, ale osobiście tego nie gram bo ostatnio nie mam zbyt szczęścia do overów setowych.
Jak dla mnie pewna 1, z tej racji iż Almagro tutaj broni punktów z przed roku, a na AO gra mu się dość dobrze od lat.
A i bym zapomniał, gram dlatego w Bet-at-home bo tam jest opcja krecz=wygrana. Janowicz tak mocno trzyma rakietę i tak mocno serwuje, że aż mu burchle na rękach porobiły i parę razy musiał brać medicala. Więc przy jego ostatnim gwiazdorzeniu nie zdziwię się jak zejdzie z kortu nie kończąc meczu. 

Wynik: 3:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz