Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Stawka: 4/10

Nadal będę uparcie twierdził, że Valencia wygrywa ostatnio szczęśliwie, ale spotykają się z takimi drużynami i przebiegi spotkań tak im sprzyjają, że jednak powrócili na tą marną 7 pozycję w lidze (a podobno to jest 3-4 siła w lidze hiszpańskiej), a w tym sezonie musieli wygrzebywać się z dolnego środka tabeli. Oglądałem ostatnio ich mecz wyjazdowy z dwudziestym Derpotivo La Coruna. Wyglądało to tak, Valencia strzeliła w 1 minucie bramkę, a do połowy już było 2:1 dla gospodarzy, bo przycisnęli ekipę Valverde. W 52 minucie Silivio niezbyt dobry obrońca dostał czerwoną kartkę (druga żółta), a Valencia poczuła szansę wygrać z ostatnim zespołem w lidze. Strzelili na 2:2 w 63 minucie, a później mecz był typowo na remis. Już nie pamiętam w której minucie Valencia wyszła z groźną akcją, bodajże padł wtedy słupek, a za chwilę Deportivo La Coruna wyszła z piekielnie groźną kontrą 3 napastników na dwóch obrońców, ale niestety też nie strzelili bramki.
Dopiero w ostatniej 92 minucie po tym jak obrońca nie przypilnował Costy w polu karnym po wrzutce stracili bramkę.
SKRÓT MECZU Derpotivo la Coruna 2:3 Valencia
Przypominam, że jakiś czasu temu w lidze, dość niedawno Real Madryt na Mestalla wygrał 0:5 z Valencią do przerwy! Barca teraz w niczym nie ustępuje Realowi, kryzys styczniowy który od kilku sezonów w Barcelonie się powtarza, teraz już jest chyba zażegnany o czym świadczą już dwa pewne zwycięstwa w Copla del Rey na wyjeździe 2:4 z Malagą i 5:1 u siebie z Osasuną. Również ostatnie 1:1 z Realem na Santiago Bernabeu to dobry wynik bo teraz Real widać, że ewidentnie wrzucił wyższe tempo budując najlepszą formę na pojedynek z Manchesterem United.
Barca to powinna pewnie wygrać, również polecam w tym meczu opcję Powyżej 2,5 bramek.