ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 28 stycznia 2013

Mecz towarzyski

29.01.2013
Lech Poznań - Miedź Legnica
Typ: Powyżej 2,5 bramek
Kurs: 1,65 bet365
Stawka: 2/10
 
"Szczerze polecam typ, myślałem że wystawią podobny kurs jak z Wartą czyli 1.51 na minimum trzy gole, a tu taki prezent. Miedź w sparingach spisuje się niesamowicie wygrali w sobotę 4-1 ze Śląskiem, wcześniej pewnie pokonali ROW Rybnik 5-3. Lech natomiast wygrał najpierw z Zawiszą 3-0, następnie zremisował 2-2 z Wartą i przegrał z Flotą 1-2. Jak więc widać w sparingach obu zespołów padają na razie zawsze co najmniej 3 gole. Po obejrzeniu skrótu Miedź-Śląsk ( http://www.youtube.com/watch?feature...&v=TQIT5799UCU ) można zobaczyć, że chłopacy z Legnicy nawet przy wysokim prowadzeniu starają się podwyższyć wynik i że ich obrona nie jest monolitem, a wynik mógł być inny gdyby piłkarze z Wrocławia mieli lepszą skuteczność. Smaczkiem tego sparingu jest "zaciąg" byłych piłkarzy Lecha do Miedzi: Zakrzewski, Mowlik, Marciniak czy sam trener gości Baniak. Nie żegnano się zbyt miło w Poznaniu (dziękujemy zarządzie) więc zapewne mają coś do udowodnienia. Miedź na razie grała wszystkie sparingi na sztucznej murawie, a we Wronkach gdzie odbędzie się mecz będą mieli okazję po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentować się na naturalnej murawie. Na stronie Miedzi Zakrzewski mówi iż mają zamiar zagrać ofensywnie i ćwiczyć nowe wariaty taktyczne.
Lech gra w sparingach dużą ilością młodzieży (z Wartą w zasadzie tylko nimi), do tego dochodzi rotacja w bramce która pozwala na wejście Wandzla (Wandzela?) czy cały mecz Krzysia Kotorowskiego który ostatnio popisał się dwiema tzw. Kotorkami czy Cabajkami :-) i zachował się jak ręcznik w bramce Kolejorza. Ze strony Lecha mogą zagrać prawie wszyscy zawodnicy, zgrupowanie opuścił tylko Wolski. Młodzi zawodnicy Lecha Cyfert i Olejniczak wyleczyli się już i są gotowi do gry, zapewne Rumak desygnuje ich do gry bo nie miał okazji oglądać ich w dwóch poprzednich sparingach. Dzisiaj Kolejorz odbył ostatni trening na tym zgrupowaniu gdzie spędzili dużo czasu na siłowni i mieli aż dwa treningi dziennie, co prowadzi do mnóstwa wypowiedzi, że są strasznie zmęczeni.
Nie pokuszę się o typ kto wygra natomiast mam nieodparte wrażenie, że goli tutaj nie zabraknie i jak Bet365 wystawi to zdarzenie na live to warto rozpatrzyć zagranie powyżej 1.5 gola w pierwszej połowie i powyżej 3.5 gola w całym meczu."

Autor: jaqub

Wynik: 0:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz