Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: Algieria lub remis
Kurs: 2,00 bet365
Stawka: 1/10

Mecz o "pietruchę", WKS i tak w grupie zajmie 1 miejsce, więc wątpię by trener wystawił tutaj najsilniejszą 11 jaką ma, dobrze wie, że to jest turniej i fizyczne zmęczenie w późniejszym etapie turnieju da się w końcu zawodnikom we znaki. Do tego nie będzie tej presji na zwycięstwo bo i tak mają już 1 miejsce.
Do tego powiedzmy sobie szczerze, ale zwycięstwa WKS nie były na tym turnieju przekonujące o czym świadczą przebiegi spotkań. 2:1 z Togo w ostatnich minutach ('88) to nie jest zbyt dobry wynik, 3:0 z Tunezją może być mylne, bo dwie bramki padły w ostatnich minutach meczu 87 i 90. Europejskie gwiazdy typu Droga w reprezentacji jest cieniem samego siebie o czym nawet świadczą jego zmiany podczas meczów. Raz zszedł z boiska, a raz wszedł na boisko dopiero w okolicach 60 minuty.
Algieria przegrała z Tunezją dopiero w 90 minucie meczu, a z Togo drugą bramkę stracili również w ostatnich minutach. Zawodnikom pozostanie już tylko grać o honor, myślę, że stać ich na zwycięstwo, żeby wrócić do domu z podniesionymi głowami i dorobkiem 3 punktów z Pucharu Narodów Afryki 2013.