ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 3 stycznia 2013

WTA Brisbane

04.01.2013
Williams S. - Azarenka V.
Typ: Williams S.
Kurs: 1,45 bet-at-home
Stawka: 8/10

H2H 11:1 i tu powinniśmy zakończyć analizę. Do tego należy dodać, że panie spotkały się aż 5 razy w 2012 roku i w każdym pojedynku gromiła Serena. Jedynie na US Open Azarenka miała w 3 secie 5:3 i zmarnowała okazję na zwycięstwo w turnieju, sam osobiście na to patrzyłbym z lekkim przymrużeniem oka bo w większości pojedynków pań Wiktoria nie istnieje.
Tak jak wielu ekspertów na świecie podkreśla, Serena Williams to jest ten jeden poziom wyżej niż reszta zawodniczek, tak samo jak w ATP Top 4 jest poza zasięgiem reszty.
Zwyciężczyni tego pojedynku prawdopodobnie wygra cały turniej. Serena skoro bierze udział w tym turnieju to nie bez powodu na pewno, więc o zaangażowanie z jej strony bym tutaj się nie martwił. Kurs 1,45 jest wysoki w tym przypadku i na pewno warto go zagrać. Wiele osób doszukiwało się już rok temu niespodzianek, ale jak widać 2012 to 5:0 dla Amerykanki.

Wynik: Walkower

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz