Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Stawka: 2/10

Czy granie na Juana Martina Del Potro po kursie 1,18 jest opłacalne? Wątpię. H2H 2:2... Wykluczmy śmieszną pokazówkę z tego roku i robi się 1:2. Wykluczmy pojedynek z 2007 roku i robi się 0:2 dla Bagietki. Cypryjczyk w 2011 roku pokonał na Australian Open Argentyńczyka 3:1 i w 2012 roku w Sydney w dwóch setach. To tylko świadczy, że Del Potro ewidentnie nie leży gra z Marcosem Baghdatisem.
Argentyńczyk ostatnio grał dużo i chyba aż za dużo (bądź śpieszył się na ten turniej) bo przegrał z Simonem Gillesem na turnieju w Marsylii gdzie był cieniem samego siebie. Del Potro wygrał turniej w Rotterdamie, po czym brał udział na turnieju w Marsylii, a teraz leci aż do Dubaju. Może odbić się to negatywnie na jego formie.
Kolejny fakt to na turnieju w Holandii JMDP w żadnym meczu nie zdominował totalnie rywala i wystarczyło mu kończyć sety po jednym przełamaniu, najczęściej w setach oddawał rywalom tylko trzy bądź cztery gemy.
Baghdatis potrafi grać na hardzie, jest bardziej wypoczęty, a w Rotterdamie przegrał z Dimitrovem który był w bardzo wysokiej tenisowej dyspozycji.
Dodam do tego, że jest to pierwsza runda i wcale nie musi być tutaj pogromu, a ciekawostką na pewno jest fakt, że Baghdatis na tym turnieju w 2010 roku doszedł do półfinału gdzie poległ dopiero z Djokovicem.

Wynik: 4:6 6:4 7:6(4)