ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 18 lutego 2013

ATP Marseille i ATP Buenos Aires

19.02.2013
Llodra M. - Goffin D.
Typ: Llodra M.
Gasquet R. - Muller G.
Typ: Gasquet R.
Almagro N. - Pella G.
Typ: Almagro N.
Kurs: 1,64 bet-at-home
Stawka: 1/10

Francuz Llodra gra u siebie, potrafi się zmobilizować na takich turniejach, do tego ostatnio osiąga dobre wyniki, mam tu na myśli półfinał na turnieju w Montpellier. Rok temu w Marsylii doszedł do finału gdzie przegrał dopiero z Del Potro. Goffin jest o wiele słabszy, jego ostatni wynik z Nieminenem na hali o czymś świadczy 6:0 6:0.
Muller jest bardzo słaby, w tym roku prawie same porażki i to z bardzo przeciętnymi graczami, rok temu na tym turnieju odpadł już w pierwszej rundzie. Gasquet to jest aktualne przeciwieństwo Mullera, jest w formie, ma dobre wyniki, rok temu odpadł tutaj w ćwierćfinale ze zwycięzcą turnieju Juanem Martinem Del Potro. Na turnieju w Holandii po porażce z Baghdatisem podkreślił w wywiadzie, że dla niego ten turniej we Francji w Marsylii jest dla niego bardziej istotny.
Pella to zawodnik z poziomu Challenger i jakoś w tym roku nie może się przebić przez ATP. W 2013 wygrał jedynie z Fogninim po 3 setach. Almagro to zdecydowanie za wysoka półka jak na niego, Nicolas będzie podrażniony po porażce z Nalbandianem. Pod koniec meczu widać było jak ze złości rzucał rakietą, ale co mógł poradzić przeciwko bardzo dobrze dysponowanemu Nalbie. Almagro na pewno nie spodziewał się, że odpadnie już tak szybko z tego turnieju, bo rok temu grał tam w finale. Teraz ma okazję podreperować ranking turniejem w Buenos Aires, pierwsza runda i rywal bardzo słaby.

Wynik I: 6:1 6:4
Wynik II: 6:2 4:6 (5)6:7
Wynik III: 6:3 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz