ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 20 lutego 2013

ATP Marseille

20.02.2013
Granollers M. - Muller G.
Typ: Granollers M.
Kurs: 1,65 bet-at-home
Stawka: 1/10

Gasquet R. - Muller G. 6:2 4:6 (5)6:7

Najciekawszą piłką meczu była ta w samym środku 2 seta, gdzie sędzia liniowy dostała asa prosto w jaja! Nawet się nie uśmiechną, tylko jak człowiek z żelazną maską powrócił do swojej pracy i patrzył w linię.

Richard w pierwszym secie od początku meczu był zmotywowany, co zaowocowało szybkim przełamaniem. Pod koniec nastąpiło jeszcze drugie i Gasquet wygrał gładko 6:2, Muller odbijał jego serwis po autach, nie wytrzymał dłuższych wymian, przy dobrej grze Francuza wyglądał naprawdę słabo.

W drugim secie nie zanosiło się na to, że Gasquet tak frajersko straci swoje podanie. Kompletnie się nie przyłożył wtedy do swojego serwisu. Przy stanie 4:5 doszło do dziwnej sytuacji. Gasquet miał przewagę, do tego wygrał następną piłkę po linii, ale sędzia orzekł, że nie wywołał "Sokolego Oka" i zaczęli znowu od stanu 40:40. Muller ostatecznie wygrał set 4:6 po dość dużej kontrowersji.

Trzeci set zaczął się od wygrania swojego podania do zera przez Francuza. Po następnym gemie już jest 2:0 po podwójnym błędzie Mullera, choć był to wyrównany gem. Później gra toczyła się już od serwisu do serwisu, aż do stanu 5:3 30:0 i Gasquet przegrywa swoje podanie. Wszystko rozstrzyga się w tie breku którego Gasquet przegrywa do 5 ze stanu 3:1.
Tak właśnie wyglądał przebieg meczu, Francuz go przegrał na własne życzenie, plusem dla Luksemburczyka na pewno jest dobry serwis, ale w wymianach nie wyglądał już tak dobrze. Do tego często było go widać w grze pod siatką.
Grannolersa również oglądałem i tak jak dobrze wiemy, może i nie ma mocnego serwisu to dłuższe wymiany wytrzymuje. Czasami w meczu z Monfilsem który grał jak zawsze (rzucanie rakietą, rzucanie się na kort, humorki, kontuzje = standard) Marcel wizytami pod siatką (umiejętność z gry deblowej) kończył wymiany. Gael czasami grał dobrze, czasami psuł, ale to Hiszpan nie pozostawił złudzeń co do jego dalszego zwycięstwa. Grannolers może i niezbyt często w singlu bierze udział na turniejach w hali, ale jak już w nich startuje to osiąga jakiś sukces tak jak to bywa na turniejach w Valencii pod koniec roku.
Obaj Panowie przed tym meczem mają niezbyt specjalny bilans zwycięstw/porażek więc tutaj są na równi.

Wynik: (2)6:7 (1)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz