ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 18 lutego 2013

ATP Memphis

19.02.2013
Melzer J. - Sijsling I.
Typ: Melzer J.
Kurs: 1,45 bet-at-home
Stawka: 2/10

Co łączy Roberta Lewandowskiego w reprezentacji i Igora Sijslinga? To, że obaj są równie słabi.
Sijsling to zwykły przeciętny gracz, nie zanosi się na to, aby coś w jego wynikach drgnęło i zaczął notować sukcesy na poziomie ATP. Patrząc na wyniki to Holender wygrywa z graczami znacznie słabszymi, jak drabinka turniejowa stawia przeciwko niemu kogoś lepszego to nie ma co się łudzić, ale Igor wtedy gładko przegrywa. W tym roku już zdążył przegrać z Klizanem, Youzhnym, Istominem czy Tommym Hassem. Pokonał co prawda ostatnio w pierwszej rundzie Tsongę na turnieju w Rotterdamie, ale do tego wyniku nie przywiązuję większej uwagi.
Melzer o czym już kiedyś pisałem jest w formie, ostatnio doszedł do finału turnieju w Zagrzebiu gdzie między innymi w półfinale pokonał innego Holendra Robina Hassa w dwóch setach 7:6(2) 6:3. Jurgen lubi grać na halach i tam osiąga swoje najlepsze sukcesy. Rok temu wygrał ten turniej pokonując po drodze Raonica, Stepanka, Isnera, Dodiga, Istomina, czyli samych dobrych solidnych graczy z mocnym serwisem. Jest to pierwsza runda więc nie radzę szaleć ze stawką.

Wynik: 4:6 (3)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz